Kalıcı Oje Ürünleri

Kozmetik Toptancı Kalıcı Oje Ürünlerinin tercih edilen adresi olarak sizlerleyiz. Kalıcı oje uygulaması yoğun iş temposuna sahip, oje sürmeye ve manikür yaptırmaya zamanı olmayan, genellikle aynı renk ojeyi tercih eden kadınların oldukça tercih ettiği bir uygulamadır. Kalıcı oje tırnakta uzun süre herhangi bir deformasyona uğramaksızın kalıcılığını koruyan bir uygulamadır.

Kadınlar için kişisel bakımda ojeler oldukça önemli yer tutarlar. Sürekli olarak ellerinin güzel görünmesini isteyenler için, ojeler en sık başvurulan görsel bakım ürünüdür.

Ojeler, belirli bir süre boyunca tırnakta ilk sürülen görünümünü korurlar. Sonrasında çatlama, çıkma ve çıkarılmadığı zaman tırnakta sararma yapması gibi nedenlerden dolayı tırnaktan çıkarılmaları zorunlu hale gelir. İş hayatı, ev hayatı ve daha bunun gibi birçok zaman alan iş ile ilgilenirken, oje sürüp silmek artık zahmet haline geliyor.

Kalıcı oje, oje sürmeyi sürekli olarak gerçekleştirilmesi gereken bir zorunluluk olmaktan kurtarır. Tırnak üzerinde uzun süre boyunca seçilen rengin kullanılabilmesine izin veren uygulama olarak nitelendirilmesiyle ve uzun süreli parlak, bakımlı görünümü korumasıyla kalıcı ojeler son yılların en popüler trendleri arasında yer alıyor. Kalıcı ojeler çok sayıda kadının ilk tercihi olmayı da başarmış durumdalar. Uygulama aşamasında mevcut olan rahatlığıyla, uygulama sonrasında görülen detaylarının tamamında memnuniyeti sağlayan özellikleriyle fark yaratan bir uygulamadır.

Kalıcı Oje Ürünlerimiz;

  • YAYOGE MAT TOP COAT 10 ML(MATLAŞTIRICI ÜST KAT)
  • YAYOGE PRİMER 15GR(Asitsiz-Naturel)
  • PROTEZ TIRNAK TİPS 100 ADET KUTU (YARIM AY MODEL)
  • ET İTTİRİCİ ( KRONK )
  • YAGOGE BUFFER TÖRPÜ (ÜST KALİTE)
  • SUN X5 54 WATT UV LED KURUTUCU OTOMATİK SENSÖR ZAMAN AYARLI
  • SUN X5 Max 80W Kalıcı Oje ve Protez Tırnak Kurutucu 45 LED
  • NAİL COLLECTOR 40 WATT 3 MOTOR PROFESYONEL SALON TOZ TOPLAMA CİHAZI (2 YEDEK TOZ TORBASI İLE)

Kozmetik Toptancı ile kalıcı oje ürünlerini uygun fiyatta bulabilirsiniz !